אודות אופטיקה כרמית2017-02-04T20:47:02+00:00

 

אופטיקה כרמית מנוהלת ע"י כרמית פרי, אופטומטריסטית בעלת רשיון מטעם משרד הבריאות (מס' רישיון 0952), בעלת תואר B.Optom ממכללת הדסה ותואר שני בבריאות הציבור מאוניברסיטת בן-גוריון.

כרמית עובדת גם עם מנהל יחידת העיניים של בית החולים פורייה, במרפאתו הפרטית, שם היא אחראית על כל הפן האופטומטרי של ניתוחי הקטרקט.

לכרמית נסיון של 15 שנה הכולל עבודה בבתי חולים ובחנויות אופטיקה שונות.

אופטיקה כרמית מאפשרת לקשישים ומוגבלים בתנועה שרות של "אופטומטריסט עד הבית".
השרות כולל ביקור בית של אופטומטריסט על כל הציוד הנדרש ומבצע את בדיקת הראייה והתאמת המשקפיים או עזרי הראייה הנדרשים בבית הלקוח.

לאופטיקה שבקיבוץ מזרע שיתוף פעולה עם עמותת ReSpecs, המאפשר לכם להעביר את המשקפיים הישנים שלכם לאוכלוסיות נזקקות עפ”י התאמה.

האופטיקה מקיימת כמו כן התנדבות בעמותת "לראות" – עמותה שלקחה על עצמה את האתגר להגביר את המאמץ המחקרי בתחום בריאות העין, במטרה לאתר טיפולים יעילים למיגור מחלות הגורמות לעיוורון.

קצת על כרמית והצוות


לכרמית נסיון קליני רב של עבודה במרפאות עיניים בבתי חולים שונים ובמרפאות עיניים פרטיות
כרמית מנהלת את הצד האופטומטרי בניתוחי העיניים הפרטיים של מנהל מחלקת עיניים בבי"ח פוריה, כולל בדיקות עיניים לפני ואחרי הניתוח בניתוחי קטרקט וניתוחים נוספים
כרמית מבצעת התאמה של עדשות ביפוקל ומולטיפוקל (ממיטב היצרנים) גם לאחר ניתוחי קטרקט. ההתאמה כוללת בדיקה מקיפה להתאמת העדשות שיאפשרו הסתגלות נוחה ומהירה. עוד בנושא אפשר לקרוא במאמר הזה
נסיון רב בהתאמה אישית של המסגרת המתאימה למבנה הפנים ע"מ לקבל תוצאה של מסגרת המחמיאה למבנה הפנים ולמחמאות מהסביבה 🙂

בדיקת עיניים באופטיקה

כרמית פרי
כרמית פריאופטומטריסטית קלינית בעלת רשיון מטעם משרד הבריאות (מס' רישיון 0952)

Leave A Comment